Żółwin, mazowieckie Żółwin, mazowieckie

piątek, 14 grudnia 2018

o wsi Żółwin, mazowieckie z przeszłości Żółwin, mazowieckie aktualności Żółwin, mazowieckie wspólne sprawy Żółwin, mazowieckie relaks Żółwin, mazowieckie OSP Żółwin, mazowieckie za miedzą

Wspólne sprawy

Jaśniej z sołeckiej kasy

(03.11.2018) - wspólne sprawy

Na posiedzeniu Rady Miejskiej w Brwinowie 6 listopada zostaną przedstawione projekty funduszy sołeckich, w tym Żółwina i Tereni, na 2019 r.

W stosunku do propozycji przegłosowanych na zebraniu wiejskim wprowadzono dwie zmiany. Z 3000 do 3853,30 zł zwiększono kwotę na "utworzenie i zagospodarowanie terenu rekreacyjno-sportowego przy zespole boisk Orlik", natomiast z 1853,30 do 1000 zł zmniejszono sumę na organizację imprez o charakterze kulturalnym dla dzieci i młodzieży.

Największe pozycje w funduszu sołeckim Żółwina to "prace porządkowe oraz odśnieżanie na terenie sołectwa" (9 tys. zł) oraz wykonanie oświetlenia na ul. Granicznej – 9 tys. zł. To będzie wspólna inwestycja z Terenią, która wyda na ten cel ponad 90 proc. swojego funduszu sołeckiego – 10 049,27 zł. Pozostały tysiąc złotych sąsiedzi z Tereni dołożą do wykonania dwóch ławek na terenie Szkoły Podstawowej w Żółwinie. Taka sama kwota na ławki ma być przeznaczona z funduszu sołeckiego Żółwina.

Fundusz sołecki Żółwina na 2019 r. wynosi 41 853,30 zł, zaś Tereni – 11 049,27 zł. (ike)Jaśniej z sołeckiej kasy


barometr

Jakie jest twoje ulubione miejsce spacerów?

Las Młochowski
Teren ANR przy Szkolnej
Podkowa Leśna
Las między Słoneczną a Szkolnąpodpatrzone


partnerzy   |   kontakt

Żółwin pl - serwis internetowy mieszkańców Żółwina - © 2018 IKE - Usługi Literackie


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0