Wiaty z funduszu(18.06.2015) - wspólne sprawy
- Środowe zebranie wiejskie dokonało zmian w funduszu sołeckim na 2015 r. – poinformował zolwin.pl sołtys Karol Marchwiak. – Najważniejsza dotyczyła rezygnacji z budowy plenerowego miejsca spotkań. Zamiast niego zostaną zakupione za 6600 zł trzy drewniane wiaty ze stołami i ławami o wymiarach 2 metry na 4. Dwie staną obok Orlika, jedna – na placu zabaw przy Nadarzyńskiej.
W zebraniu wiejskim nie wziął udziału burmistrz Arkadiusz Kosiński, który tłumaczył się napiętym kalendarzem ważnych spotkań. (ike)

Komentarze użytkowników |
|
Andrzej (24-06-2015 15:16) Oczywiście po konsultacji i za zgodą Administratora obiektu :) |
|
Andrzej (19-06-2015 12:35) Pragnę wyrazić następującą sugestię co do miejsca postawienia wiat: jeśli wiaty zostaną postawione obok orlika, np. na końcu parkingu lub w lesie przylegającym do parkingu (zaśmiecony teren na którym już teraz widoczne są ślady imprez alkoholowych), najprawdopodobniej ulegną szybkiej dewastacji. O wiele bardziej dogodne wydaje się trawiaste miejsce obok boisk na ogrodzonym terenie orlika objęte monitoringiem kamer. |

|